Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“


Šventė

p.s

Gruodžio 10 dieną Žalgirių gimnazijoje buvo paminėta tarptautinė Žmogaus teisių diena. Istorijos mokytojos K.Tiepelienės paruoštos pateiktys buvo rodomos per gimnazijos TV. Pirmų klasių mokiniai dalyvavo aktų salėje vykusioje pilietiškumo pamokoje „Žmogaus teisės – laisvės ir taikos pamatas“. Istorijos mokytojos A. Stanevičienės vadovaujami Ib klasės mokiniai – V.Kaktaitė ir N.Kakta, J.Kančaitytė, J.Kulberkytė, A.Pleikytė, K.Nazarovaitė – pristatė žmogaus teisių raidos istoriją, supažindino su teisių gynimo sistema, priminė ir įvardino vaiko teises.
Pirmų klasių moksleivių piešinių konkurse laimėjusi Id klasės mokinė L.Šneideraitytė buvo apdovanota mokyklos direktorės V.Paulauskienės padėkos raštu. Mokiniai įsivertino įgytas žinias. Ib klasės parodyta iniciatyva verta tęstinumo – skatina kūrybiškumą, pilietiškumą.
Istorijos mokytoja A.Stanevičienė
Photos