Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“


Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“???????????????????????????????Renginio pradžioje žodį tarė renginio organizatoriai, o vėliau išklausėme Baltijos šalių Oxford University Press atstovės Miglės Ogorodnikovienės patarimus apie tai, kaip parengti tinkamą ir įdomų projektinio darbo pristatymą, sužinojome svarbiausias priežastis, kurios lemia sėkmingą projektinį darbą. Po paskaitos visi dalyviai buvo atskirti į I-ų ir II-III-ų klasių grupes, kuriose vertinimo komisijai ir kitiems grupės dalyviams turėjo pristatyti savo parengtą projektinį darbą. Mokiniai pristatė darbus apie kosmosą ir jo istoriją, savo pomėgius, anglų kalbos istoriją, atliktus tyrimus ir kt. Iš kiekvienos grupės buvo atrinkti trys geriausiai pasirodę mokiniai, kurie dalyvavo finalinėje konferencijos dalyje. Į finalinę dalį pateko abi Žalgirių gimnazistės ir paruoštus pranešimus teko pristatyti vėl, šį kartą jau prieš visą auditoriją ir finalo komisiją. Iš šešių finale dalyvavusių dalyvių buvo atrinkti I-III vietos nugalėtojai. Tarp jų pateko ir mūsų mokyklą atstovavusi IIe klasės mokinė Sigutė Eitutytė, kuri užėmė II-ąją vietą. Likusieji dalyviai buvo apdovanoti nominacijomis. Visiems konferencijos dalyviams buvo įteiktos dovanos ir padėkos raštai.

Labai smagu, kad mūsų mokyklos mokinė pateko tarp nugalėtojų. Ši konferencija buvo puiki galimybė įgyti patirties bei sužinoti daugybę naujų dalykų. Labai džiugu, kad gavome tokią puikią progą joje sudalyvauti! Ačiū lydėjusiai mokytojai Vaidai Jucienei.

Ia klasės mokinė E.Augaitytė Photos