Tauragės Žalgirių gimnazija » Šventė


Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“

85l

 

 

 

 

 

 

 

Šiame renginyje dalyvavo septynių respublikos mokyklų komandos. Apie globalųjį švietimą bei darnų vystymąsi kalbėjo užsienio reikalų ministerijos, švietimo ir mokslo ministerijos, ugdymo plėtotės centro, VŠĮ „Humana“ atstovai. Išklausėme Kopenhagos universiteto tarpdisciplininių Afrikos studijų magistrantės, vystomojo bendradarbiavimo srities praktikės Eugenijos Kovaliovos pranešimą „Pasaulio stiprybė – vienybėje“, kuriame išgirdome naujų minčių, idėjų apie pasaulio kasdienines problemas, vartotojiškumo pasekmes.

Turėjome galimybę pristatyti savo gimnazijos patirtį projekte, o taip pat susipažinti su kitų mokyklų veiklomis. Ypatingai karštas diskusijas sukėlė Vilniaus Simono Daukanto gimnazijos patirtis – forumo teatro metodas globaliajame švietime. Visi galėjome įsitikinti, kad taikant šį metodą galima diskutuoti ir spręsti daugelį kylančių problemų.

Džiaugiamės, kad turėjome puikią galimybę pasidalinti savo gimnazijos patirtimi, pasisemti minčių, idėjų savo veikloms toliau dirbant globalaus švietimo temomis.

IT mokytoja Lina Bardzilauskienė

Фото