2017 June 25


Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“vertimuUžduotys šiam etapui yra rengiamos centralizuotai ir susideda iš testo bei kūrybinio darbo raštu. Taip pat mokiniai turėjo perskaityti pateiktus rusų rašytojų bei Nobelio premijos laureatų I.Bunino ir J.Brodskio kūrinius , būti susipažinę su jų biografijomis bei pakartoti sociokultūrines temas (Rusijos geografija, kultūra, papročiai, šventės, liaudies amatai, patiekalai, šalį garsinančios asmenybės ir įžymios vietos).

Norą dalyvauti rajoniniame olimpiados etape pareiškė 14 dalyvių iš „Versmės“, Skaudvilės bei Žalgirių gimnazijų. Pagal surinktus taškus, III – ią vietą iškovojo IIR1 kl. mokinė Dominyka Rimkutė (114 taškų), o tos pačios klasės mokinė Aušrinė Rimkutė užėmė garbingą IV- ąją vietą (108 taškai).

Įveikti olimpiados dalyvius, kurie gali bendrauti rusų kalba savo šeimose, nėra taip paprasta. Tad sveikiname Dominyką ir Aušrinę su puikia pergale ir kartu džiaugiamės jų rezultatais.

Rusų k. mokytoja R.Krasauskienė