Районный фестиваль искусств «Студенческая Boardwalk - 2013


Žalgiriai средней школы за последние три года организован областной фестиваль искусств «Студенческая Boardwalk - 2013.

Высокая аудитория школы выбрали самых креативных студентов и их преподавателей из Jovarų, М.

IMG_1274

 

 

 

 

 

 

Festivalio metu mokiniai susibūrė į „Spalvotos draugystės“ komandas. Mokinius lydėję mokytojai taip pat panoro draugiškai jungtis ir sudaryti savo kūrybinę grupę. Iš duotų medžiagų komandos išradingai kūrė gyvybės medžius. Todėl kiekvienos grupės bendros kūrybos rezultatas – pražydęs medis – vis kitoks: originalus, iškalbingas, paslaptingas, kupinas magijos, nuotaikingas, viltingas, romantiškas… Kūrybinės veiklos metu nuotaiką kėlė ir palaikė linksmos šokėjos, vadovaujamos mokytojos V. Jurgilevičienės, dainininkai ir muzikantai – muzikos mokytojų E. Bartkienės ir V. Šerpyčio mokiniai. Nejučia gimnazijos aktų salė tapo pačia gražiausia ir spalvingiausia Moksleivių alėja.

Direktorės pavaduotoja E. Butkienė padėkojo jauniesiems kūrėjams ir jų mokytojams už nuostabius darbus, kurie džiugins bendruomenę puošdami gimnazijos erdves. Visi buvo apdovanoti padėkos raštais.

Skambant malonioms gimnazistų atliekamoms melodijoms, festivalio dalyviai vaišinosi arbata ir I – II klasių merginų keptais gardėsiais, dalijosi įspūdžiais, gėrėjosi savo ir kitų sukurtais meniniais darbais. Atsisveikinome iki kito pavasario…

Sigita Bartušienė, technologijų mokytoja

Фото