Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“


Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“ Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“ Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“

nb

 

 

 

 

 

 

Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“

Žalgirių gimnazijos organizuotas tradicinis rajoninis kino festivalis „Moksleivių alėja 2015“ vyko keliais etapais. Pirmiausia jaunieji kino kūrėjai iš rajono mokyklų, progimnazijos ir gimnazijų pristatė savo sukurtus produktyvius trumpametražius filmus „Mano mokykla“. Komisija, sudaryta iš rajono ugdymo įstaigų atstovų, atsakingai įvertino kiekvieną kūrybinį darbą. Tuomet balandžio 29 dieną Žalgirių gimnazijoje buvo organizuota tradicinio kino festivalio „Moksleivių alėja 2015“ nominantų apdovanojimų ceremonija.

Priminsime, kad pirmasis mokinių kino festivalis įvyko 2007 metais, kuriame buvo pateikta 12 filmų (apie tai rašo TVK). Šiuos kino meno renginius globoja gimnazijos direktorė Viktorija Paulauskienė, organizuoja – direktorės pavaduotoja ugdymui, filmų kūrimo mokytoja Edita Butkienė.

Festivalio dalyvių komandos buvo įvertintos garbingomis nominacijomis, jiems įteikti Diplomai, o jų bendruomenėms – Padėkos raštai.

„Geriausias filmas“ – „Versmės“ gimnazijai, filmas „Išlikimas“;
„Meniškiausias filmas“ – Jovarų pagrindinei mokyklai, filmas „Plaukė žąselė“;
„Geriausias operatoriaus darbas“ – Gaurės pagrindinei mokyklai, filmas „Čia gera sugrįžti“;
„Geriausias aktoriaus darbas“ – Skaudvilės gimnazijai, filmas „Talentai ir gerbėjai“;
„Geriausias aktorės darbas“ – Jovarų pagrindinei mokyklai, filmas „My school“;
„Geriausias montažas“ – „Aušros“ pagrindinei mokyklai, filmas „Aušrinukai“;
„Geriausia režisūra“ – Batakių vidurinei mokyklai, filmas „BMW“;
„Geriausia idėja“ – M.Mažvydo pagrindinei mokyklai;
„Linksmiausias filmas“ – Skaudvilės gimnazijai, filmas „Kas tai yra nieko neveikti?“;
„Geriausia reklama“ – Žalgirių gimnazijai, filmas „Žalgirietis“;
„Geriausias muzikinis takelis“ – Žalgirių gimnazijai, filmas „Žalgirietis“;
„Geriausias įgarsinimas“ – „Šaltinio“ progimnazijai, filmas „ „Šaltinis“ čia“;
„Geriausias filmo dizainas“ – Žygaičių gimnazijai, filmas „Mūsų mokykla – gyvenimo kelrodė žvaigždė“;
„Geriausias scenarijus“ – „Versmės“ gimnazijai, filmas „Išlikimas“.

Renginį vedė gimnazistai Rasa Šliažaitė ir Julius Marcinkus. Šventiniame renginyje koncertavo lopšelio darželio „Žvaigždutė“ vaikučiai, šoko šiuolaikinio šokio grupė T&T (vadovė Laura Saunorienė), dainavo Gabija Kasiliauskaitė (mokytojas Vygantas Šerpytis), Mantas Liekis (mokytoja Edita Bartkienė), Emilija Gečaitė ir Saulius Gomas (vadovė Edita Bartkienė), grojo gimnazijos estradinis – instrumentinis ansamblis, dainavo Karolina ir Ovidijus (vadovas Vygantas Šerpytis).

Sekančiais metais tradiciškai bus organizuojamas poezijos filmų festivalis „Moksleivių alėja 2016“. Truputėlį atskleisime paslaptį, kad nominacijos bus dar įspūdingesnės, o ceremonija… (gana plepėti, pamatysite patys!).