Atestatų teikimo šventė – liepos 14 d. 15 val.


Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“siDarbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyra, pasak Nigel Marsh, yra pernelyg svarbu, kad būtų tiesiog palikta savieigai.
Popietės metu savo mintimis apie asmeninio gyvenimo ir darbo pusiausvyrą dalijosi Klaipėdos LCC universiteto lektorius Emilijus Gricius. Jo nuomone, kiekvienas mūsų turime išmokti atskirti šias dvi sritis ir stengtis tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime išlikti savimi. Žalgirių gimnazijos psichologė Ina Kalvanienė popietės dalyvius mokė ventiliuoti jausmus ir teigė, kad kiekvienoje situacijoje turime mokėti tinkamai juos išreikšti. Sportinių šokių klubo „Spindulys“ trenerė Gerda Sruoginytė popietės dalyvius kvietė atsipalaiduoti pasineriant į judesio terapiją ir šokant pramoginį šokį bačata. Metodinę popietę vainikavo Žalgirių gimnazijos dailės mokytojos Neringos Stašaitienės dirbtuvėlės ,,Pertrauka – kitokia poilsio idėja“, kurių metu buvo mokoma atsipalaiduoti ir pasigaminti vilna apveltus muiliukus.
Popietė prabėgo lyg akimirka, o jos esmė – gyventi subalansuotai nereiškia imtis dramatiškų pokyčių gyvenime. Su mažiausiomis pastangomis teisingose vietose mes galime pakeisti save ir savo gyvenimo kokybę.

Gintarė Kolesnikova ir Vaida Jucienė Fotogrāfijas