Šventė


2017 June 25siDarbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyra, pasak Nigel Marsh, yra pernelyg svarbu, kad būtų tiesiog palikta savieigai.
Popietės metu savo mintimis apie asmeninio gyvenimo ir darbo pusiausvyrą dalijosi Klaipėdos LCC universiteto lektorius Emilijus Gricius. Jo nuomone, kiekvienas mūsų turime išmokti atskirti šias dvi sritis ir stengtis tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime išlikti savimi. Žalgirių gimnazijos psichologė Ina Kalvanienė popietės dalyvius mokė ventiliuoti jausmus ir teigė, kad kiekvienoje situacijoje turime mokėti tinkamai juos išreikšti. Sportinių šokių klubo „Spindulys“ trenerė Gerda Sruoginytė popietės dalyvius kvietė atsipalaiduoti pasineriant į judesio terapiją ir šokant pramoginį šokį bačata. Metodinę popietę vainikavo Žalgirių gimnazijos dailės mokytojos Neringos Stašaitienės dirbtuvėlės ,,Pertraukakitokia poilsio idėja“, kurių metu buvo mokoma atsipalaiduoti ir pasigaminti vilna apveltus muiliukus.
Popietė prabėgo lyg akimirka, o jos esmėgyventi subalansuotai nereiškia imtis dramatiškų pokyčių gyvenime. Su mažiausiomis pastangomis teisingose vietose mes galime pakeisti save ir savo gyvenimo kokybę.

Gintarė Kolesnikova ir Vaida Jucienė Фото