Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“


d Šventė Programėlė „The Night Café”. Šią programėlę ypatingai pamėgs meno gerbėjai. Ją įsijungę, pasinersite į pusiau animacijos, pusiau virtualios realybės pasaulį. Tiksliau, atsidursite garsiausiuose žymaus tapytojo Vincento van Gogo paveiksluose, pavyzdžiui – paties menininko nutapytame kambaryje. Patirtis iš tiesų siurreali – pasijusite tarsi atsidūrę kito žmogaus sapne.

Mars Is A Real Place”. Jei nesate astronautas, dar nereiškia, kad neturite galimybės nukeliauti į Marsą. „Mars Is A Real Place” – edukacinė programėlė, planetoje leisianti apsilankyti kiekvienam to trokštančiam. Virtualios realybės galimybės suteiks progą apžiūrėti kiekvieną Raudonosios planetos paviršiaus nelygumą, geologinius darinius, taip pat į planetą pažvelgti iš orbitos.

„Speech Center VR” – tai viena iš saviugdai skirtų programėlių, sukurta tobulinti viešojo kalbėjimo įgūdžius. Užsidėję virtualios realybės akinius, atsidursite auditorijoje prieš šimtus klausytojų ir galėsite praktikuotis tol, kol scenos baimė atrodys nebe tokia didelė. „Speech Center VR” – tai naudingas įrankis visiems, kam kalbėti prieš auditoriją tenka gana dažnai: verslininkams, dėstytojams, studentams ir panašiai.

Galima pažiūrėti TV laidą ,,Mokslo sriuba“: apie virtualią realybę

Dailės mokytoja N.Stašaitienė