Respublikiniame vieno kūrinio konkurse – aukšti įvertinimai


Žalgirių gimnazijos kuriantys mokiniai buvo pakviesti į respublikinio vieno kūrinio konkurso „Labas“ vienuoliktąjį šventinį renginį Šilalės Simono Gaudiešiaus gimnazijoje. Padėkos raštais apdovanoti šie mūsų gimnazijos jaunieji kūrėjai:
Vytautas Rimkus IVb1 kl. (mokyt. Dalia Čiunkienė) – II vieta poezijos sekcijoje,
Laura Katauskytė IVb1 kl. (mokyt. Aristolda Jasevičiūtė) – III vieta prozos sekcijoje,
Austėja Žymantaitė IVb1 kl. (mokyt. Aristolda Jasevičiūtė) bei Augustė Mačiulytė IIIs2 kl. (mokyt. Efrema Bitinienė) apdovanotos paskatinamaisiais Padėkos raštais.

 
???????????????????????????????
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Konkurse dalyvavo moksleiviai net iš 27 respublikos miestų bei rajonų. Organizatoriams reikėjo perskaityti ir įvertinti net kelis šimtus mokinių kūrybinių darbų. Geriausi pakviesti į baigiamąjį šventinį renginį. Šventėje, kaip ir kasmet, vyravo labai šilta, draugiška bei kūrybinga atmosfera. Skambėjo lietuvių liaudies dainos, patarlės bei priežodžiai. Įspūdžiais apie darbų vertinimą dalijosi komisijos nariai mokiniai bei buvę šios gimnazijos mokiniai, dabar jau studentai. Kaip jie sakė, svarbiausi darbų atrankos kriterijai – originalumas, kūrybiškumas, individualumas. Šį konkursą kuruojanti gimnazijos mokytoja metodininkė Aušrelė Baublienė pastebėjo, kad mokiniai daug griežtesni ir reiklesni vertintojai nei mokytojai.

Dėkodami už gražią iniciatyvą bei šiltą priėmimą konkurso organizatoriams, visi linkėjo, kad konkursas vyktų ir kitais mokslo metais.

                       Lietuvių k. mokytoja Dalia Čiunkienė

Nuotraukos straipsnio autorės