Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“ — Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“


Tauragės Žalgirių gimnazijos anglų kalbos mokytojos Vaida Jucienė ir Gintarė Kolesnikova inicijavo, organizavo bei vykdė respublikinį internetinį projektą „One countrymany stories“, kuris prasidėjęs 2015 m. lapkritį, baigėsi šių metų balandžio mėnesį. Nuoroda į dalyvių sukurtą knygą2017 June 25 — ugdyti mokinių domėjimąsi anglų kalba, įkvėpti ir paskatinti mokinius aktyviai, kūrybingai bei originaliai reikšti savo mintis bei plėtoti IKT naudojimą. Projekto dalyviai – 8 – 12 klasių bendrojo lavinimo mokyklų moksleivių komandos.

Mokytojos labai džiaugiasi, kad prie projekto prisijungė ir jame sudalyvavo net 12 komandų iš visos respublikosKlaipėdos Ąžuolyno gimnazijos, Skaudvilės gimnazijos, Šiaulių ,,Romuvos» Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“ «Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“» gimnazijos, Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos, Kauno Jono Pailiaus II gimnazijos, Plungės rajono Platelių gimnazijos, Kauno Juozo Grušo meno gimnazijos, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos, Pagėgių savivaldybės Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos, Tauragės „Versmės“ gimnazijos, o taip pat Žalgirių gimnazijos moksleivių komanda.

Projekto metu dalyviai, kurie buvo suskirstyti į keturias komandas sukūrė bei iliustravo 5 istorijas, kurios buvo sudėtos į elektroninę knygą. Įdomu tai, kad kiekviena komanda kūrė skirtingą istorijos dalį – pratęsė prieš tai kūrusios komandos istoriją. Startą projektui davė Tauragės Žalgirių gimnazijos moksleiviai: Ia klasės mokines Eimantė Augaitytė, Roberta Eskytė, Viktorija Kutniauskaitė bei IIIs1 klasės mokinė Kornelija Barškietytė Iliustracijas sukurtų istorijų daliai kūrė IVs3 klasės mokiniai Valentinas Jankauskis bei Vaidas Vismanas.

Mokytojos pasidžiaugė, kad projekto metu visos komandos šauniai bendradarbiavo, laiku įvykdė joms skirtas užduotis, o taip pat visi dalyviai buvo labai kūrybingi bei išradingi.

Projektas jau baigėsi, o mokytojos džiaugiasi rezultatu – puikia, gražiais piešiniais iliustruota mokinių kūrybos knyga. Projekto organizatorės, mokytojos Vaida ir Gintarė, optimistiškai žvelgia į ateitį ir žada, jog kitąmet respublikos mokyklos vėl bus pakviestos kartu kurti ir iliustruoti naują istoriją ir tikisi, kad norinčių sudalyvauti atsiras ne ką mažiau. O taip pat dėkoja visoms dalyvavusioms respublikos mokyklų komandoms už šaunų darbą.

Anglų kalbos mokytojos Gintarė Kolesnikova ir Vaida Jucienė