Startavo mentorystės programa KAS PO TO?!


IMG_8525-mPenktadienį Žalgirių gimnazijoje startavo perspektyvus, ilgalaikis projektas – jaunimo forumas su įvairių profesijų mentoriais KAS PO TO?! Šis renginys yra skirtinguose Lietuvos miestuose startuojanti mentorystės programa, sujungianti aktyvius moksleivius su jų miestą palikusiais ar čia tebegyvenančiais, kuriančiais aktualių sričių specialistais. KAS PO TO?! skirta bendravimui, patirties pasidalijimui apie studijų kryptis bei darbo rinką. Iniciatyvos organizatoriai: City Alumni, Global shapers Vilniaus bendruomenė, Junior Achievement Lietuva; Iniciatyvos įkvėpėjai: LT Big Brother.
Forumą atidarė operos solistas, tauragiškis Liudas  Mikalauskas papasakojęs apie  kelią po mokyklos į savo profesinę sėkmę. Vėliau klausėmės vieno populiariausių Lietuvos youtuber’ių Gedimino Gabalio-Vėjo minčių apie naujo formato profesiją bei kelią link sėkmės. Renginyje su moksleiviais taip pat dalyvavo ir kalbėjosi aktualiomis temomis kavos studijos „ResPublica“ Tauragėje įkūrėjas Audrius Cibauskas, Tauragės industrinio parko verslo plėtros direktorius Darius Stankus, IT HR verslo partnerė Ignitis Group Adelina Liaudanskaitė, Tauragės apskrities verslininkų asociacijos pirmininkė Giedrė Stulginskienė, verslininkas, Tauragės rajono savivaldybės tarybos narys Sigitas Mičiulis, Tauragės radijo įkūrėjas Valdas Latoža, MJJ fondo vadovė Kotryna Stankutė-Jaščemskienė. Tauragiškius mentorius subūrė ir susitikimą organizavo mūsų gimnazijos alumnė, iš Danijos grįžusi  duomenų ir analitikos ekspertė Greta Petrošiūtė.
Laukia sekantys etapai: jaunuoliai su oragnizatorių pagalba išsirinks savo mentorių ir jo padedami sėkmingai planuosis, sieks savo karjeros. Laukite žinių.  Nuotraukos iš renginio