Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“


picture-216167Nuostabi rudens diena karūnuoja šventę. Būkit pasveikinti, Mokytojai! Kaip dosnus ruduo atiduodantys kasdien savo laiką, žinias, dėmesį, išmintį. Ir nepasiduokit ,,šlapdribai“, užklystančiai nuovargiui ir nepagarbai pritykinus. Kaip ir saulė kasryt vis pateka ir dalijasi. Mokytojas kasryt įeina į klasę ir dalijasi. Bet juk sakoma: „geriausia daugyba yra dalyba“. Gal todėl net nustembi, kai širdis, kažkada nurodžiusi šį kelią, ir vėl išsiskleidžia į džiaugsmą… Su švente!

Учащимся

Žodžiai lieka tik žodžiais, jei jų nepalydi, neišjauti, neparemi darbais. Žinios lieka tik ženklai galvoje ar sąsiuvinyje jei nepanaudoji jų gyvenime. Stulbinantys tikslai gali skraidžioti virš tavęs visą laiką ir žavėti, bet ten ir liks jei jų tvirtai nenutupdysi savo kasdienybėj. Todėl tave kelyje į gyvenimą lydi Mokytojai. Ir mokydami savo dalyko, kantriai, „tarp eilučių“, vis primena paprastas, bet labai svarbias gyvenimo tiesas: būk geru žmogumi ir įvykdyk savo pašaukimą!

 

D.