Powered by Comenius Project website


Jau išvydo pasaulį Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“
Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“ puikiai susidorojo su šia užduotimi. Svetainę puošia projekto partnerių iš Graikijos sukurtas projekto logotipas, vyrauja dvi kalbos – vokiečių ir anglų.

p

Maloniai kviečiame visus gimnazijos moksleivius aktyviai įsijungti į projektinę Comenius veiklą. Prašome atlikti pirmą užduotį: atsakyti į anketos klausymus, kuriuos rasite skyrelyje „Fragebogen“ arba „Forms“. Atsakykite ta užsienio kalba, kurią geriausiai mokate. Laukiame objektyvių atsakymų į anketos klausimus.

Projekto svetainės adresas: http://comeniusproject.jimdo.com/

Informaciją apie Comenius projektą ieškokite šoninėje juostoje –> Projektas Comenius. Artimiausiu metu ten bus kaupiama visa medžiaga, susijusi su šiuo projektu.

Projekto koordinatorė Rimutė Bandzinienė