Sveikiname šimtukininkus!


gabr2Mokykla – specifinis reiškinys, derlius čia nuimamas pavasarį. Vasara jau pasitinkama su džiaugsmu arba nerimu. Ir ne tik abiturientai laukia savo egzaminų rezultatų, pusę vasaros nerimauja buvę jų mokytojai. Dovanokit tėčiai ir mamos, bet su kokiu pasididžiavimu ir švelnumu mokytojai taria: „mano Gabrielė, mano Viktorija, mano Eimantė, Dominyka ar Džiugas…“, kad tikrai nesuabejosi, su kokia atsakomybe ir nuoširdžiu kasdieniu darbu į egzaminus juos išlydėjo ir koks svarbus kiekvienas mokinio pasiekimas..
Tad gimnazija skaičiuoja savo derlių ir džiaugiasi, kad net du šimtukus ,,padovanojo“ darbščioji Gabrielė Olendraitė – iš biologijos ir chemijos bei aukštus rezultatus lietuvių kalbos egzamine (93), anglų (96) ir matematikos (98). Eimantė Augaitytė, Džiugas Girulis, Viktorija Kutniauskaitė ir Dominyka Rimkutė po šimtuką surinko anglų kalbos egzamine. Vos vieno balo iki 100-uko Viktorijai Kutniauskaitei pritrūko iš biologijos valstybinio egzamino, o 93 balus gavo lietuvių kalbos egzamine. 90 balų perkopė Aušrinė ir Dominyka Rimkutės, Guoda Bacevičiūtė, Aušrinė Jasevičiūtė, Karolina Skučaitė, Austėja Gargasaitė ir Kristina Ignotaitė. Anglų kalbos egzamine nors 100 ir nepasiekė, bet 90 perkopė – Agnė Jankauskaitė, Aušrinė Rimkutė, Julius Piliutis, Simona Butvilaitė bei Perla Valančiūtė. Iš biologijos valstybinio egzamino 94 balus surinko Gabrielė Gečaitė.
Nuoširdūs sveikinimai visiems, gerai išlaikiusiems valstybinius ar mokyklinius dalykų egzaminus, ir visokeriopos sėkmės skinantis kelią į svajones, panaudojant įgytas mokykloje žinias ir patirtis!