Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“» Šventė


Tauragės Žalgirių gimnazija » Šventė — Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“IMG_4524mJo metu gimnazistai susipažino su sveikos mitybos principais, rinko informaciją apie įvairių košių ir daržovių naudą žmogaus organizmui, vaistinių augalų gydomąsias savybes, taikymą liaudies medicinoje, gamino sveikuoliškas ir gardžias kruopų košes, įvairių daržovių patiekalus, rinko sveikuoliškų patiekalų receptus, rengė jų pristatymą.

Lapkričio 8 dieną gimnazijoje vyko įvairios šiai dienai skirtos veiklos: per 1-4-as pamokasintegruotos pamokos gamtos mokslų kabinetuose, o 5-7 pamokų metu gimnazijos aktų salėjepaskaitos-diskusijos apie mitybos sutrikimus I-II klasių merginoms ir vaikinams, kurias organizavo ir vedė gimnazijos psichologė Ina Kalvanienė ir sveikatos priežiūros specialistas Marius Trajanauskas. Tuo pačiu metu matematikos, lietuvių k., istorijos, IT, kūno kultūros mokytojai vedė integruotas sveikos mitybos ir gyvensenos pamokas.

Šio projekto organizatoriai technologijų mokytoja Nijolė Norgilienė, chemijos mokytoja Sigita Bartušienė, psichologė Ina Kalvanienė ir sveikatos priežiūros specialistas Marius Trajanauskas dėkoja visiems dalykų mokytojams, I-II klasių kuratoriams, prisidėjusiems prie šio projekto įgyvendinimo, mokant jaunąją kartą sveikos gyvensenos.

2017 June 25 Фото