Tarptautiniame šokių festivalyje „Meilė šokiui 2015“ – I vieta


Balandžio 11 dieną Raseiniuose vyko II tarptautinis šokių festivalis–konkursas „Meilė šokiui 2015“. Pasirodymai buvo suskirstyti į grupes pagal amžių, dalyvavo daug skirtingų kolektyvų, visi šokiai buvo kažkuo išskirtiniai ir originalūs. Tarp 14-18 metų amžiaus grupės šokėjų puikiai pasirodė Žalgirių gimnazijos šiuolaikinių šokių grupė „T&T“ (vadovė Laura Saunorienė), sušokusi du šokius.

41

 

 

 

 

 

 

 

Nuotraukoje: šokėjos su vadove po apdovanojimų

Renginio pabaigoje paaiškėjo, kad labiausiai žiūrovams patiko būtent žalgiriečių merginų šokis „Ištrink“ ir komisijos sprendimu jam buvo skirta pirma vieta! Su pergalės šūksniais grupė užlipo ant scenos atsiimti taurės ir diplomo, kurie jau puikuojasi gimnazijos foje, prie kitų mokinių laimėjimų.

Viktorija Arlauskaitė, IIIt klasė

Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“