2017 June 25


a (2)Šventė Projekto tikslas – ugdyti mokinių domėjimąsi anglų kalba, įkvėpti ir paskatinti mokinius aktyviai, kūrybingai bei originaliai reikšti savo mintis, bendrauti ir bendradarbiauti. Projekto dalyviai – Lietuvos ir užsienio bendrojo lavinimo mokyklų 8 – 12 klasių moksleivių komandos.
Mokytojos labai džiaugiasi, kad bėgant metams projektas labai išaugo – pirmaisiais metais projekte dalyvavo 12 respublikos komandų, o šiemet – netgi 44 komandos ne tik iš Lietuvos, bet taip pat ir iš užsienio - Latvijos ir Turkijos. Džiugu, kad kai kurios komandos projekte dalyvauja jau nebe pirmą kartą.
Projekto metu dalyviai, kurie buvo suskirstyti į vienuolika komandų sukūrė bei iliustravo 11 istorijų, kurios buvo sudėtos į elektroninę knygą. Įdomu tai, kad kiekviena komanda kūrė skirtingą istorijos dalį – pratęsė prieš tai kūrusios komandos istoriją.
Projektas jau baigėsi, o mokytojos džiaugiasi rezultatu – jau ketvirta puikia, gražiais piešiniais iliustruota mokinių kūrybos knyga. Technologijų amžiuje, kuomet dažnai pamirštamas knygos skaitymas ir jo teikiamas malonumas, projekto iniciatorės ir koordinatorės mokytojos Vaida ir Gintarė ragina neužmiršti skaitymo teikiamo malonumo ir pavartyti mokinių kūrybos knygą.

Nuoroda: https://view.joomag.com/2019-lets-create-a-book/0630243001552566062?preview

Apie projektą rašo latvių spauda