Tauragės policijos komisariato organizuotame prevenciniame konkurse – I ir II vietos


Šių metų sausio 28 d.  Ia klasė su  auklėtoja Janina Pukeliene, Id klasė su auklėtoja Neringa Stašaitiene ir IIIt klasės filmų kūrimo komanda su mokytoja Edita Butkiene vyko į Tauragės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą, kur buvo organizuojamas konkurso „Gyvenk sveikai, mąstyk blaiviai“ baigiamasis renginys.

Šio prevencinio konkurso tikslas – ne tik užimti moksleivius kūrybine prevencine veikla, bet ir skatinti juos gyventi sveikai, formuoti neigiamą požiūrį į psichoaktyviąsias medžiagas, t. y. alkoholio, tabako, narkotikų vartojimą bei mokyti nepasiduoti bendraamžių neigiamai įtakai.

Konkurse iš viso dalyvavo 6 bendrojo lavinimo mokyklos, kurios pateikė 8 vaizdo klipus. Juos vertino sudaryta policijos pareigūnų komisija. Buvo išrinkti geriausi 5-8 klasių ir 9-12 klasių amžiaus grupių moksleivių vaizdo klipai. Tarp 9–12 klasių I ir II vietas laimėjo Tauragės Žalgirių gimnazijos moksleivių komandos. Prizinių vietų laimėtojai buvo apdovanoti diplomais bei pramogomis Tauragės kartodrome.
Džiaugiamės savo pergalėmis ir laukiame kitų konkursų.

Plačiau apie vykusį konkursą skaitykite čia

                         Mokytojos: Edita Butkienė ir Janina Pukelienė