Atestatų teikimo šventė – liepos 14 d. 15 val.


Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“ Dar neišvažiavus iš Tauragės, mokinius į turiningą kelionę lydėjusios konferencijos organizatorės, istorijos mokytojos Rita Miliškevičienė ir Audronė Stanevičienė bei lietuvių k. mokytoja Dalia Čiunkienė pradėjo ,,pamoką” – kur važiuojame, kokie istoriniai įvykiai susiję su Mažąja Lietuva, kokios žymios ir svarbios Lietuvai asmenybės iš čia kilusios ar čia dirbusios? Už atsakymus – apdovanojimai.
Kintų Vydūno kultūros centro muziejininkė Reda Cirtautienė išsamiai ir su meile papasakojo apie Vydūno šeimą, apie gyvybingo ir smalsaus berniuko tapimą ypatingo stiprumo ir šviesumo žmogumi, jo įvairialypę, geriausiai (spektakliai, koncertai, knygos) žmogų pasiekiančią kūrybą, nepailstamą tautinės savigarbos ir gimtosios kalbos puoselėjimą tuometinėje Lietuvoje.
Kita stotelė – Šilutės Hugo Šojaus muziejus ir turininga Mažosios Lietuvos laikotarpį reprezentuojanti ekspozicija. Pavargę, bet ,,pilni” grįžome Tauragėn. Vydūniška dvasia Žalgiriuos plevena ryškiau jau keletas mėnesių. Gal įsidegs į galingą ugnį? Kovo 29-ą kviečiame į konferenciją, skirtą Vydūnui.

D.K. Photos Gabijaus Rudžio filmas