Цель — Šventė


Šventė» 2017 June 25»Atestatų teikimo šventė – liepos 14 d. 15 val. — Tauragės Žalgirių gimnazija » Šventė — 2017 June 25 Dar neišvažiavus iš Tauragės, mokinius į turiningą kelionę lydėjusios konferencijos organizatorės, istorijos mokytojos Rita Miliškevičienė ir Audronė Stanevičienė bei lietuvių k. mokytoja Dalia Čiunkienė pradėjo ,,pamoką» — kur važiuojame, kokie istoriniai įvykiai susiję su Mažąja Lietuva, kokios žymios ir svarbios Lietuvai asmenybės iš čia kilusios ar čia dirbusios? Už atsakymusapdovanojimai.
Kintų Vydūno kultūros centro muziejininkė Reda Cirtautienė išsamiai ir su meile papasakojo apie Vydūno šeimą, apie gyvybingo ir smalsaus berniuko tapimą ypatingo stiprumo ir šviesumo žmogumi, jo įvairialypę, geriausiai (spektakliai, koncertai, knygos) žmogų pasiekiančią kūrybą, nepailstamą tautinės savigarbos ir gimtosios kalbos puoselėjimą tuometinėje Lietuvoje.
Kita stotelėŠilutės Hugo Šojaus muziejus ir turininga Mažosios Lietuvos laikotarpį reprezentuojanti ekspozicija. Pavargę, bet ,,pilni» grįžome Tauragėn. Vydūniška dvasia Žalgiriuos plevena ryškiau jau keletas mėnesių. Gal įsidegs į galingą ugnį? Kovo 29-ą kviečiame į konferenciją, skirtą Vydūnui.

D.K. Фото Gabijaus Rudžio filmas