Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“


Tauragės Žalgirių gimnazija » Šventė

tinklinio

 

Jose dalyvavo 12 žaidėjų porų. Varžybos vykdytos mišria sistema. Po atkrintamųjų etapų liko 3 poros, kurios tarpusavyje žaidė rato sistema. Visoms komandoms surinkus vienodą taškų skaičių, nugalėtojai paaiškėjo tik suskaičiavus laimėtų ir pralaimėtų setų santykį.

Trečioji vieta atiteko Kristės Trijonytės ir Tomo Aleksos porai (Žalgirių gimnazija). Sidabro medaliais pasipuošė Erika Anochinaitė ir Rokas Vaišnoras (Žalgirių gimnazija). Varžybų nugalėtojais tapo šio turnyro senbuviai “Versmės” gimnazijos atstovai Klaudija Grabauskaitė ir Gvidas Okas.

Žalgirių gimnazijai dar atstovavo: Vaiva Kaktaitė, Nedas Kakta, Justė Toliušytė, Karolis Petraitis, Aurelija Daktaraitė.

Fizkultūras skolotāju Jurga

Fotogrāfijas