Trumpojo rašinio ONLINE konkurso nugalėtoja


Kornelija-mSveikiname antrokę Korneliją Mikalauskaitę su savo kūriniu Online - „Apie Lėją ir Karolį, bet labiau apie Lėją…“ tapusią Kristinos Sabaliauskaitės trumpojo rašinio (iki 1000 žodžių) konkurso nugalėtoja!

Citata iš www.15min.lt/kultura/naujienos: ,,Lapkričio 11 d. paskelbti penktojo Kristinos Sabaliauskaitės trumpojo rašinio konkurso nugalėtojai. Ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio organizatorius pasiekusiuose rašiniuose 8–12 kl. moksleiviai svarstė: ar „Online galima tapti bet kuo?“ Apdovanojimai už geriausius darbus keliaus į Tauragę, Vilnių ir Šakius.„Kasmet šis konkursas tampa galimybe pažvelgti, kuo iš tiesų gyvena mūsų jaunimas, kas juos neramina ir ką jie mąsto iš tikrųjų nevaržomi mokyklinės programos lūkesčių.

Minčių brandumas, originalumas, raiškos meistriškumas dažnai maloniai nustebina. Turime daug nepaprastų talentų, reikia tik padrąsinti juos be baimės skleistis. Šiemetinės konkurso nugalėtojos rašinys būtent toks – bebaimis, atvirai kalbantis apie tai, kas iš tiesų vyksta online, užčiuopiantis tai, ko nenorime matyti kaip nepatogaus dalyko. O kartu kupinas empatijos ir nebijantis puslapyje persikūnyti į Kito jauseną, idant ją suprastų“, – sako K. Sabaliauskaitė.
Geriausiu 2019 m. konkurso rašiniu išrinktas Tauragės Žalgirių gimnazijos II klasės moksleivės Kornelijos Mikalauskaitės kūrinys (mokytoja Rita Marcinkienė).
I vietos laimėtoja bus apdovanota išskirtine Kristinos Sabaliauskaitės dovana – tetralogijos Silva rerum I–IV dalimis su autorės autografu bei auksine plunksna. II ir III vietos laimėtojus leidykla „Baltos lankos“ apdovanos savo įsteigtais prizais.»

Kūrinys „Apie Lėją ir Karolį, bet labiau apie Lėją…“
sil