Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“


Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“ mūsiškiaiRenginyje dalyvavo mokiniai iš Panevėžio Juozo Miltinio, Šiaulių Simono Daukanto, Vilniaus Užupio, Kėdainių Šviesiosios, Telšių Žemaitės, Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio, Pagėgių Algimanto Mackaus, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio, Tauragės „Versmės“ gimnazijų, KTU inžinerijos licėjaus ir Pagėgių sav. Piktupėnų pagrindinės mokyklos.
Konferencijos pradžioje įkvepiančią kalbą apie pokyčius sakė LCC tarptautinio universiteto Anglų kalbos katedros vedėja – Robin Gingerich. Po skatinančios susimąstyti kalbos pranešėja suskirstė konferencijos dalyvius į grupes, kuriose mokiniai turėjo pateikti idėjų, kaip gali jauni žmonės prisidėti prie pasaulio problemų sprendimo.
Po plenarinės sesijos mokiniai buvo pakviesti į nurodytus kabinetus, kuriuose jų laukė moderatoriai – mūsų gimnazijos moksleiviai. Auditorijose mokiniai pristatė savo paruoštas kalbas, o moderatoriai išrinko po nugalėtoją iš kiekvienos grupės. Iš viso buvo paskelbti šeši nugalėtojai: Akvilė Žaliaduonytė iš Vilniaus Užupio gimnazijos, Kamilė Saukaitė ir Marija Vasiliauskaitė iš Tauragės „Versmės“ gimnazijos, Dominyka Rauktytė ir Eglė Adomaitytė iš Telšių Žemaitės gimnazijos, Judita Janužaitė iš Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos.
Džiaugiamės gerais moksleivių atsiliepimais ir dėkojam jiems už dalyvavimą.

IIIr1 klasės mokinė Deimantė Augaitytė Fotogrāfijas