Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“


Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“vaikinu mNei vieno susitikimo nepavyko laimėti III h1 klasės vaikinams. Pagarba jiems už tai, kad moka garbingai pralaimėti, supranta varžybų teikiamą naudą tobulinant krepšinio technikos ir taktikos elementus.

Trečios vietos medaliai įteikti II h1 komandai. Aikštelėje klasės garbę gynė Tomas Jutkevičius, Eimantas Jonikas, Dovydas Greinink, Nedas Razokas, Matas Kuperskis. Antrą vietą iškovojo II r2 klasės vaikinai: Laurynas Dirginčius,Tadas Ivanauskas, Jokūbas Delinda, Rokas Baciuška, Esmondas Springys. Visus susitikimus laimėjo III r2 krepšininkai. Pirmos vietos medaliais pasipuošė Matas Cibauskas, Tomas Aleksa, Jaunius Šmitas, Mantas Širvydas ir Antanas Milkėnas.
Džiugu, kad mokiniai noriai žaidžia krepšinį gimnazijos varžybose. Balandžio mėnesį vaikinai laukiami baudų ir tritaškių varžybose.
Tauragės Žalgirių gimnazija » Šventė DSCF7588[1]DSCF7614[1]