Varžybos dėl stipriausio gimnazisto vardo

Gegužės 13 dieną Žalgirių gimnazijoje vyko tradicinės «Stipriausio gimnazisto — 2019″ varžybos. Dėl šio titulo varžėsi 6 stipriausi gimnazijos vaikinai, savo jėgas išbandę «Stipruolių daugiakovėje». Varžybos prasidėjo štangos spaudimo rungtimi, čia geriausią rezultatą pasiekė 3 sportininkai: Ugnius Augaitis, Ričardas Tverskis ir Laimonas Trijonis (85 kg). Penkiašuolį dviem kojomis toliausiai nušoko Emilis Steponavičius (13,85 m).Daugiausiai prisitraukimų — 18 — atliko Ričardas Tverskis. Jis laimėjo ir padangos metimo bei padangos pervertimo rungtis. Sunkiausioje ir neabejotinai įdomiausioje, automobilio tempimo, rungtyje triumfavo Laimonas Trijonis.
Galutiniai daugiakovės rezultatai: III vietą, surinkęs 28 taškus, iškovojo Emilis Steponavičius, II vieta (34,3 tšk) atiteko Laimonui Trijoniui. Stipriausiu Žalgirių gimnazistu — 2019, surinkęs 42,3 taško, tapo Ričardas Tverskis. Sveikiname nugalėtoją ir visus varžybų dalyvius! Fotostipriausi