Kitas lemtingas faktorius – nuo 5 klasės matematikos mokytoja Lina Zobelienė mane iš galutinių suolų neišvengiamai persodindavo į priekį ir kad nespurdėčiau duodavo daugiau darbo. Ji labai rimtai ruošdavo mus olimpiadoms ir konkursams. Trečias faktorius – visada buvau užsispyrusi ką nors išbandyti ir, nesvarbu, kad ir kokią nesąmonę užsibrėžiu – būtinai turiu padaryti!“


Balandžio 26 dieną Žalgirių gimnazijos II ir III klasių mokiniai Greta, Klaudija, Sigutė, Emilija, Laura bei Jonas dalyvavo ,,Versmės“ gimnazijoje organizuotame renginyje, kuris buvo skirtas didžiausiam anglų ir Vakarų Europos pasididžiavimui, iškiliausiam dramaturgui ir lyrikos legendaiViljamui Šekspyrui paminėti.šekspŽalgirių gimnazijos artistai pasirodė patys pirmieji. Gimnazistams padėjo pasiruošti anglų kalbos mokytojos G.Kolesnikova ir V.Jucienė. Žalgiriečiai pasirinko garsiąją Šekspyro frazę ,,A friend is one that knows as you are, understands where you have been, accepts what you have become, and still, gently allows you to grow“ ir parengė trumpą citatos inscenizaciją.

Dėkojame anglų kalbos mokytojoms už pagalbą ruošiantis renginiui ir suteiktą galimybę geriau pažinti vieną genialiausių dramaturgų – Viljamą Šekspyrą.

IIIsh klasės mokinė Greta Jonikaitė